Четвер, 06.02.2025, 14:59

            Відділ статистики у Красилівському районі           

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мои статьи [45]
 Каталог статей
Головна » Статті » Мои статьи

листопад 2011
Про стан тваринництва в сільськогосподарських підприємствах Красилівського району за січень-жовтень 2011 року
 
Наявність і надходження зернових та олійних культур станом на 1.11.2011р.
Основною метою заготівельників, переробників та вітчизняних трейдерів хлібопродуктів – є сприяння формуванню і розвитку цивілізованого ринку зерна та хлібопродуктів. Станом на 1 листопада 2011р. на підприємствах, які займаються зберіганням та переробкою зернових культур в наявності було 37125 тонн зернових культур, в тому числі пшениці 23154 тонн, 7295 тонн кукурудзи, ячменю 6222 тонни, з нього 386 тонн пивоварного. Олійних культур 6271 тонн. Серед надходжень зернових найбільш питому вагу займає пшениця 57,6%, ячмінь 23,3%, кукурудза (в перерахунку на зерно) 17,6%, решта припадає на інші зернові культури.
 
 
Електронна звітність – безальтернативна вимога часу!
         На сьогоднішній день подання звітності в електронному вигляді до органів статистики – це вже не перспектива, а реальність. Такий спосіб звітування отримує дедалі більшу підтримку респондентів і багато хто з них вже оцінив переваги електронного документообігу. Зокрема, кількість респондентів Хмельницької області, які подають статистичну звітність в електронному вигляді, протягом поточного року збільшилась вдвічі. Система електронної звітності звільнила їх від необхідності подання статистичних та фінансових звітів на паперових носіях, дозволила значно зекономити робочий час та зменшити кількість помилок за рахунок автоматичного контролю первинних даних.
        Також слід відмітити, що центр обробки електронних звітів (далі – ЦОЕЗ) приймає електронну звітність, на відміну від територіальних органів статистики, цілодобово, не зважаючи на те, що терміни подання звітності в електронному вигляді встановлено такі самі, як для звітності, що подається на папері. Посвідчення факту і часу отримання електронного звіту ЦОЕЗ відбувається одразу шляхом надсилання на електронну адресу респондента першої квитанції, пізніше друга квитанція підтверджує факт обробки звіту та внесення до бази даних. У разі отримання електронного звіту після 16 год. 30 хв. ЦОЕЗ його обробляє і надсилає другу квитанцію протягом перших двох годин наступного робочого дня.
      Для здійснення звітування в електронному вигляді до органів державної статистики респонденту необхідно мати:
 а) програмне забезпечення для формування звітності в електронному вигляді у визначеному Держстатом форматі;
б) доступ до мережі Інтернет та можливість відправлення/приймання електронних повідомлень за допомогою електронної пошти;
в) чинні посилені сертифікати відкритих ключів, сформованих акредитованим центром сертифікації ключів для уповноважених посадових осіб респондента, підписи яких є обов’язковими для звітності на папері;
г) надійний засіб електронного цифрового підпису (ЕЦП).
      При наявності в респондента усіх зазначених умов для початку подання електронних звітів не потрібно повідомляти територіальний орган статистики, а достатньо напередодні встановлених бланком термінів (за наявності необхідних первинних даних) на своєму робочому місці спробувати за допомогою програмного забезпечення скласти та відправити будь-яку статистичну форму. Якщо передача пройде успішно (про це засвідчать перша та друга квитанції від ЦОЕЗ), поступово, за вибором респондента, можна переходити на електронну звітність і по іншим формам статистичних спостережень.
     Перед поданням першого електронного звіту респонденту необхідно зареєструвати ЕЦП посадових осіб, яким надано право підписувати відповідну статистичну або фінансову звітність, а також печатку підприємства (установи). Для цього слід заповнити відповідну заявку, яка міститься у програмному забезпеченні, та надіслати її на електронну адресу приймального шлюзу Держстату (elzvit@ukrstat.gov.ua).
       Головне управління статистики у Хмельницькій області запрошує всіх респондентів області до співпраці щодо подання електронної статистичної та фінансової звітності. Додаткову інформацію можна отримати у розділі «Електронна звітність» на офіційних веб-сайтах ГУС у Хмельницькій області www.km.ukrstat.gov.ua та Держстату України http://www.ukrstat.gov.ua/), а також за телефоном 76-22-90.
 
Про хід збирання врожаю сільськогосподарськими підприємствами Красилівського району станом на 1 листопада 2011 року
Станом на 1 листопада п.р. сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) Красилівського району зернові та зернобобові культури (включаючи кукурудзу) скошено та обмолочено на площі 32,1 тис.га (92,7% площ, що підлягають до збирання). Із зібраної площі одержано 1318,4 тис.ц зерна (у початково оприбуткованій вазі), що в 1,5 раза більше проти 1 листопада 2010р. При цьому середня урожайність зернових культур становила 41,0 ц (на 14,6 ц більше). У порівнянні з відповідною датою минулого року виробництво кукурудзи на зерно збільшилося в 2,7 раза, соняшнику – в 2,4 раза, а цукрових буряків (фабричних) – зменшилося на 15,1%. Кукурудзи на зерно отримано 243,9 тис.ц (при середній урожайності 71,5 ц з 1 га), насіння соняшнику – 33,5 тис.ц (по 17,0 ц з 1 га), цукрових буряків (фабричних) – 1101,0 тис.ц (по 325,5 ц з 1 га), залишилось до збирання відповідно 37,8%, 14,5% та 21,9% площ, відведених під ці культури. Триває підготовка до урожаю наступного року. На початок листопада п.р. сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) посіяно 25,6 тис.га озимих культур на зерно та зелений корм (включаючи ріпак), що на 9,7% більше, ніж на відповідну дату минулого року. Частка посівів озимих зернових на зерно становила 76,4%. Під посіви озимих культур внесено 12,5 тис.ц мінеральних (у поживних речовинах) та 6,8 тис.т органічних добрив, що в розрахунку на 1 га посівної площі становить відповідно 49,0 кг і 0,3 т (на початок листопада 2010р. – відповідно 46,0 кг та 0,2 т). 
 
 Оплата населенням житлово-комунальних послуг у Красилівському районі
 Упродовж січня-жовтня 2011р. населенням району сплачено за житлово-комунальні послуги 20,7 млн.грн. (101,9% нарахованих за цей період сум). На кінець жовтня заборгованість населення за житлово-комунальні послуги становила 1246,8 тис.грн., що на 103,6% більше, ніж на початок місяця. Сума боргу населення за квартирну плату станом на 1.11.2011 року становить 118,4 тис.грн. що на 2,5% менше, ніж у вересні 2011 року. Борг за централізоване водопостачання та водовідведення збільшився на 0,6% та складає суму у розмірі 274,6 тис.грн. Заборгованість за централізоване опалення та гаряче водопостачання складає 514,2 тис.грн. на 21,1% більше, ніж у вересні 2011 року. Заборгованість населення за газопостачання у жовтні поточного року становить 299,7 тис.грн. Сума боргу за вивезення побутових відходів становить 39,8 тис.грн. Крім того, жителі Красилівщини заборгували за електроенергію 701,7 тис.грн., що на 7,7% більше вересневої заборгованості.
 
Про обсяги виконаних будівельних робіт у січні-жовтні 2011 року.
Будівельними підприємствами Красилівського району протягом січня-жовтня 2011 року виконано будівельних робіт на суму 3976 тис.грн., що в порівняних цінах становить 118,1% проти відповідного періоду попереднього року. За характером будівництва обсяги робіт розподілилися так: роботи з капітального та поточного ремонтів становили 71,7% (2850 тис.грн) та 24,7% (984 тис.грн) відповідно, решта з нового будівництва та реконструкції – 3,6% (142 тис.грн.).
 
Про надання населенню субсидій у січні-жовтні 2011р.
 У січні-жовтні 2011 року субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 1695 сім’ям, що становить 96,2% від загальної кількості сімей, які звернулися за субсидіями, з них у міських поселеннях – 954 сім’ї, у сільській місцевості – 741 сім’я. Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю в жовтні становить 245,7 грн. Крім того, у січні-жовтні 2011р. 347 сімей звернулися за субсидіями на відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Призначено субсидії даного виду 320 сім’ям на суму 172,0 тис.грн. Середній розмір призначеної субсидії даного виду на одну сім’ю в жовтні становить 603,0 грн.
 
Введення в дію житла та нежитлових будівель і споруд у Красилівському районі протягом січня-вересня 2011 року
За січень-вересень 2011 року в Красилівському районі введено в експлуатацію 782 м2 житла, що становить 23,4% до минулого року. Введення в дію житла було забезпечено лише за рахунок індивідуальних забудовників. Переважну частку 551 м2 або 70,5% житла введено в експлуатацію у міських поселеннях і 231 м2 у сільській місцевості . Серед інших об’єктів введено в експлуатацію склад загально товарний оптовий площею 1,4 тис.м2; колектори каналізаційні потужністю 57,6 тис.м3 стічних вод за добу.
 
Інвестиційна діяльність підприємств Красилівського району за січень-вересень 2011 року
Протягом січня-вересня 2011р. у розвиток економіки району підприємствами та організаціями спрямовано 60,4 млн.грн. капітальних інвестицій (без ПДВ, врахованого в ціні придбання активів). Найвагомішу їх частку спрямовано в матеріальні активи. Інвестиції в основний капітал становили 45,7 млн.грн., що в порівняних цінах становить 81,8% до відповіднго періоду попереднього року. Основним джерелом інвестування в основний капітал були власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 94,0% капіталовкладень. Питома вага коштів населення, витрачених на індивідуальне житлове будівництво, становила 2,4%. Найбільшу частину капіталовкладень (69,5%) спрямовано у розвиток промислових видів діяльності, їх обсяги до січня-вересня 2010р. становлять 82,6%. Інвестиції в основний капітал по галузі сільське господарство, мисливство, лісове господарство становлять 12,0 млн.грн. У розрахунку на одну особу населення району освоєно 834,7 грн. інвестицій в основний капітал (у січні-вересні 2010р. – 1068,2 грн.). Капіталовкладення у житлове будівництво становили 1,4 млн.грн., 3,2% від загального обсягу інвестицій в основний капітал.
 
Оплата праці аграріїв Красилівщини за січень – жовтень 2011 року.
 За січень-жовтень 2011 року фонд оплати праці в підприємствах агропромислового комплексу району (по колу підприємств, які ввійшли до вибіркового обстеження) становить 24377,9 тисячі гривень. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника облікового складу по підприємствах сільського господарства склала 1675,5 гривень. Середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу склала 1455 осіб. В середньому одним працівником відпрацьовано 1552 години
 
Про хід збирання урожаю сільськогосподарських культур та проведення інших польових робіт в агро формуваннях району станом на 1 листопада 2011 року.
 Станом на 1 листопада поточного року сільськогосподарськими підприємствами району, що звітують за оперативною звітністю, тобто мають у користуванні100 гектарів та більше сільськогосподарських угідь зернові та зернобобові культури обмолочені на площі 28709 гектарів, що становить 97% площ, які підлягають до збирання. Усього намолочено 1074528 центнерів зерна (в початково оприбуткованій вазі), що на 306659 центнерів більше минулорічного. Середня урожайність зернових та зернобобових культур (без кукурудзи) становить 37,4 центнерів з 1гектара, проти 24,9 в минулому році. Аграріями району станом на 1 листопада посіяно озимих культур на зерно та зелений корм 25581 гектар, з них зернових культур на зерно 19552 гектари. Ріпаку на зерно посіяно 5381 гектар. На кожен гектар озимих посівів внесено по 0,57 центнера мінеральних добрив (в перерахунку на 100% поживних речовин). Триває оранка зябу і на звітну дату його виорано 16467 гектарів, в тому числі глибокого 5144 гектари.
 
Реалізація сільськогосподарської продукції агроформуваннями Красилівщини за січень – жовтень 2011 року
 За січень – жовтень поточного року сільськогосподарськими підприємствами реалізовано аграрної продукції власного виробництва на 163,7млн. гривень , з якої вартість продукції рослинництва становила 80,0%, тваринництва 20,0%. Порівняно з відповідним періодом минулого року загальний обсяг реалізації продукції збільшився на 16,1%. За січень – жовтень 2011 року обсяги реалізації зернових культур склали 57740 тонн (на 6,1 % більше ніж о цій порі минулого року). Проте обсяги реалізації олійних культур, цукрових буряків (фабричних), цукру зменшилися відповідно на 467тонн, 6583 тонни, 201 тонну. Обсяги реалізації худоби та птиці в (живій вазі) склали 1289 тонн і до минулорічного збільшилися на 12,1%. Обсяги реалізації молока і молочних продуктів залишилися на рівні минулого року і становлять 5524 тонни. Середні ціни продажу аграрної продукції сільськогосподарськими підприємствами за всіма напрямками реалізації за 10 місяців 2011 року порівняно з відповідним періодом минулого року збільшилися худоба та птиця (в живій вазі) на 36% , зернових та зернобобових культур і цукрових буряків (фабричних) на 14%, цукру на 4%, молока і молочних продуктів на 3%. Разом з тим ціни на реалізацію овочів знизилися на 36%. Безпосередньо в сільськогосподарських підприємствах станом на 1 листопада 2011 року є в наявності зерна 38201 тонна, в тому числі пшениці 19687 тонн, жита 974 тонни, ячменю 5512 тонн, кукурудзи 7218 тонн, насіння соняшника 573 тонни. Крім того цукру є в наявності 8 тонн.
 
Обсяг експорту-імпорту товарів за січень-вересень 2011 року.
Обсяги експорту товарів зріс на 7,1% за січень-вересень 2011р. до січня-вересня 2010р. і становить 9317,5 тис. дол. США. Імпорт товарів становив 14836,2 тис. дол. США. Питома вага району в експорті товарів 3,2%. В імпорті 3,6%. Ріст імпорту призвів до негативного сальдо у розмірі -5518,7 тис. дол. США.В цілому по області експорт товарів склав 292348,1 тис. дол. СШ, показник імпорту становить 406510,0 тис. дол. США. Прямі іноземні інвестиції в економіку Красилівського району станом на 1 жовтня 2011 р. склали 6563,7 тис. дол. США.
 
Вантажні та пасажирські перевезення автомобільним транспортом Красилівського району
 За січень-жовтень 2011р. перевезено ( з урахуванням нерозподіленої частини вантажних перевезень, виконаних фізичними особами підприємцями) 37,7 тис. т. вантажів, що до січня-жовтня 2010р. становить 449,8%. Вантажооборот збільшився майже в 3 рази і становить 3,6 млн.т.км. Транспортом району перевезено 1308,7 тис. пасажирів, та виконано пасажирську роботу в обсязі 22,0 млн.пас.км., що відповідно до січня-жовтня 2011р. становить 132,6% та 126,8% відповідно.
 
Інформаційний лист
Щодо функціонування сервісу для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2010
      Відповідно до Стратегії розвитку державної статистики України на період до 2012 року розроблено національний класифікатор України ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (КВЕД-2010) (наказ Держспоживстандарту від 11 жовтня 2010 р. № 457 із змінами від 29 листопада 2010 року № 530), що повністю відповідає європейській Класифікації видів економічної діяльності (NACE, rev.2), та набуває чинності з 01 січня 2012 року.
     З метою визначення кодів видів економічної діяльності за новою КВЕД-2010 та згідно з Планом заходів з реалізації у 2010-2012рр календарного плану виконання робіт за Проектом "Координація робіт щодо запровадження в державну статистичну діяльність національної Класифікації видів економічної діяльності (КВЕД-2010)", затвердженого Піщейком В.О. від 19 серпня 2010 року (зі змінами), розроблений та розміщений на офіційному веб-сайті Держстату сервіс для роботи користувачів з перехідними таблицями від КВЕД-2005 до КВЕД-2010 та від КВЕД-2010 до КВЕД-2005 (далі – Сервіс).
Сервіс надає можливість користувачу: ·
  • за відомим кодом КВЕД-2005 отримати перелік відповідних кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2010 (фрагмент перехідної таблиці);
  • · за відомим кодом КВЕД-2010 отримати перелік відповідних кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2005 (фрагмент перехідної таблиці); ·
  •  скористатися поясненням до КВЕД-2005 для визначення потрібного коду економічної діяльності та перейти до перехідної таблиці для визначення кодів, що йому відповідають у КВЕД-2010;
  •  скористатися поясненням до КВЕД-2010 для визначення потрібного коду економічної діяльності та перейти до перехідної таблиці для визначення кодів, що йому відповідають у КВЕД-2005; ·
  •  знайти потрібні коди КВЕД-2005 або КВЕД-2010 за пошуковими словами; ·
  •  надіслати запит для отримання консультації фахівців Держстату з питань кодування економічної діяльності за КВЕД;
  •  · переглянути відповіді на типові запити;
  • · отримати необхідну інформацію у вигляді, зручному для друку; ·
  •  перейти на головну Веб-сторінку Держстату України.

Для забезпечення доступу респондентів та користувачів статистичної інформації до Сервісу на веб-сайті Головного управління статистики у Хмельницькій області (http://www.km.ukrstat.gov.ua) створено посилання на "Сервіс для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2010" (http://kved.ukrstat.gov.ua). При нагоді необхідно інформувати респондентів та користувачів статистичної інформації про функціонування Сервісу.

Категорія: Мои статьи | Додав: Olya (03.12.2011)
Переглядів: 964 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2025
Форма входу
Пошук
Корисні посилання
Красилівська райдержадміністрація

Обласне управління статистики

Державний комітет статистики України

Конструктор сайтів - uCoz